Wyświetlanie
5277 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Wybór kamieni szlachetnych w połączeniu ze złotą biżuterią zależy od indywidualnych preferencji oraz budżetu. Najczęściej klienci decydują się na diamenty, szafiry, rubiny, szamaragdy i ametysty.
W swojej ofercie marka Teilor posiada wiele wzorów kolczyków, które są odpowiedzią na aktualne treny modowe. Uogólniając, złote kolczyki bez kamieni szlachetnych należą do kategorii najbardziej pożądanych, podobnie kolczyki z brylantami i perłami. Popularne są kolczyki okrągłe, wiszące z zawieszkami oraz małe, minimalistyczne formy. Klienci wybierają również kolczyki zwane żyrandolami, długie kolczyki i geometryczne kształty.
Złotą biżuterię można nosić w zestawieniu z biżuterią wykonaną z innych metali, takich jak platyna czy miedź, jeśli razem tworzą harmonijny zestaw. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolor, rozmiar i kształt biżuterii. Pomoże to uniknąć zbyt intensywnej lub chaotycznej kombinacji. Najbezpieczniej jest łączyć podobne metale, jednak warto eksperymentować i próbować innych połączeń.
Do każdego zamówienia biżuterii TEILOR online wliczone jest opakowanie na prezent premium. Dodatkowo, możesz skorzystać z nieoprocentowanych rat, dostawy w ciągu 48h i możliwości zwrotu w czasie 14 dni.
Do każdego zamówienia biżuterii TEILOR online wliczone jest opakowanie na prezent premium. Dodatkowo, możesz skorzystać z nieoprocentowanych rat, dostawy w ciągu 48h i możliwości zwrotu w czasie 14 dni.
Aby zachować złotą biżuterię w dobrym stanie, należy o nią odpowiednio dbać. Możesz zacząć od użycia specjalnego środka czyszczącego lub ciepłej wody i miękkiej szczoteczki, aby usunąć wszelkie zabrudzenia lub kurz, który się na niej nagromadził. Unikaj noszenia złotej biżuterii podczas sprzątania i używania środków chemicznych, takich jak perfumy czy roztwory zawierające chlor. Należy ją zdjąć także podczas uprawiania sportu lub forsownych ćwiczeń fizycznych, ponieważ mogą prowadzić do deformacji produktu. Biżuterię przechowuj w suchym, ciemnym miejscu, np. szufladzie lub szkatułce. Uchronisz ją wówczas przed wpływem powietrza i światła słonecznego. Radzimy, by co jakiś czas sprawdzać biżuterię pod kątem wad lub zużycia, a w razie potrzeby udać się do jubilera w celu profesjonalnej naprawy czy czyszczenia.
Zabierz ze sobą biżuterię, którą chcesz wymienić (mogą to być pierścionki, kolczyki, bransoletki lub łańcuszki) i przynieś ją do sklepu Teilor. Nasi doradcy zważą przywiezione przez Ciebie złoto i powiedzą, ile jest warte. Podczas wymiany możesz wybrać produkty ze wszystkich dostępnych kolekcji marki, a w razie potrzeby dopłacić, aby zaopatrzyć się w wymarzoną biżuterię.

Biżuteria, która nie powinna zabraknąć w Twojej osobistej kolekcji


Każda kobieta ma przynajmniej jeden złoty element biżuterii, od którego nie potrafi się oderwać, jeden, który podkręca jej osobistość i przynosi jej radość. Wśród najbardziej docenianych biżuterii dla kobiet znajdują się kolczyki, bransoletki i naszyjniki, chociaż bransoletki na kostkę czy broszki również nie przechodzą niezauważone. Wykonane z złota żółtego, złota białego lub złota różowego, proste biżuterie lub biżuteria z diamantami i kamieniami półszlachetnymi, biżuteria przekazuje potężną wiadomość o elegancji i wyrafinowaniu, ale również o osobowości tych, którzy ją noszą. Wybierz elementy, które uzupełnią Twoją stylizację i reprezentują Ciebie.


Odkryj kolekcję biżuterii dla kobiet TEILOR


W TEILOR znajdziesz wyjątkowe modele biżuterii dla siebie i swoich bliskich, a nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze najbardziej odpowiednich elementów. Odkryj biżuterię dla kobiet, ale również biżuterię dla mężczyzn i dla dzieci. Nawet po wielokrotnym użyciu, nawet w najbezpieczniejszych warunkach, chronione przed kurzem, promieniami słońca i substancjami korozyjnymi, biżuteria wymaga dobrze przemyślanego rytuału czyszczenia. Dlatego zaleca się okresowe ich czyszczenie miękką tkaniną o delikatnej strukturze i łagodnym detergentem w letniej wodzie. W ten sposób Twoje ulubione biżuterie zachowają swą blask i będziesz mógł cieszyć się nimi przez długi czas.