Witaj w
świecie TEILOR
To świat, w którym naszym podpisem stały się diamenty i kamienie szlachetne. Odkryj historię, która inspiruje nas od ponad dwóch dekad.
Historia
landing.about.contentTitle1
Początki
Nazwa marki wzięła się od ulicy, na której w 1998 roku znajdował się nasz pierwszy sklep - było to miejsce, w którym naszą historię zaczęła pisać złota biżuteria. Duch przedsiębiorczości i inspiracja założycieli doprowadziły do pełnej polotu teraźniejszości: ponad 65 sklepów w pięciu europejskich krajach.
Perfected by you
Misja
Naszą misją jest pokazywanie ludziom, że pewność siebie to naturalny wybór, a także inspirowanie i motywowanie ich do stawania się najlepszą wersją samych siebie. Definiują nas autentyczność, odwaga i ciekawość i te wartości przekazujemy każdemu, kto dzieli naszą pasję do biżuterii, poprzez każde doświadczenie TEILOR.
Wzór marki godnej zaufania
landing.certified.contentTitle1
De Beers Institute of diamonds
Kolekcja pierścionków zaręczynowych TEILOR zyskała niepodważalny dowód autentyczności - diamenty mają ocenę De Beers Institute of Diamonds. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu instytut jest światowym liderem branży w zakresie klasyfikacji diamentów w oparciu o skalę 4Cs.
SŁOWO OD ZAŁOŻYCIELA
FLORIN ENACHE, założyciel firmy
„TEILOR to historia zespołu 500 osób z pięciu różnych krajów. Odważnych, ambitnych wizjonerów, którzy wiedzą, że realizacja marzenia wymaga solidnych podstaw.
Wierzę w niezwykłą odwagę, w podejmowanie decyzji, w intuicję i naturalną umiejętność dostosowania się. TEILOR to rodzina, to część tego, kim jestem. To najpiękniejsze i najbardziej intensywne wyzwanie, które rozpoczęłam 25 lat temu.”
Nasza podróż
founder-signature