Wyświetlanie
3641 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Białe złoto wykonuje się ze stopu niklu, cynku i miedzi, co zwiększa jego plastyczność. Osoby uczulone na nikiel mogą wybrać biżuterię wykonaną z innych stopów, takich jak złoto, pallad, srebro.
Chcąc utrzymać biżuterię z białego złota w dobrym stanie, należy o nią odpowiednio dbać. Zacznij od użycia specjalnego środka czyszczącego lub ciepłej wody i miękkiej szczoteczki, by usunąć wszelkie zabrudzenia oraz kurz, które się na niej nagromadziły. Radzimy, by nie nosić białej biżuterii podczas sprzątania (szczególnie, jeśli korzystasz ze środków chemicznych, takich jak perfumy lub roztwory zawierające chlor). Po zdjęciu biżuterii, przechowuj ją w suchym, ciemnym miejscu, takim jak szuflada czy szkatułka. Pozwoli to uniknąć zużycia pod wpływem powietrza bądź światła słonecznego. Nie zakładaj biżuterii, jeśli planujesz uprawiać sport, gdyż możesz doprowadzić do jej deformacji. Regularnie sprawdzaj swoją biżuterię pod kątem uszkodzeń i zużycia, a w razie potrzeby udaj się do jubilera, który profesjonalnie o nią zadba.

Biżuteria z Białego Złota - Wszechstronne Akcesoria


Biżuteria z białego złota reprezentuje nowoczesny, wyrafinowany i niezwykle wszechstronny wybór, odpowiedni na każdą okazję i do każdego stroju. Niezależnie od tego, czy wybierasz biżuterię z 14K czy 18K białego złota, proste czy ozdobione drogocennymi kamieniami jak diamenty, szafiry, rubiny i szmaragdy, czy z półszlachetnymi kamieniami jak tanzanit, jadeit czy topaz, z powodzeniem znajdą swoje miejsce w Twojej osobistej kolekcji biżuterii. Możesz znaleźć szeroki zakres modeli biżuterii dla kobiet w sklepach TEILOR oraz online. Odkryj kolekcje i wybierz te, które Cię reprezentują lub które chcesz podarować swoim bliskim.


Historia Białego Złota


Białe złoto pojawiło się w XIX wieku, wykonane ze stopu złota i innych białych metali, takich jak pallad i srebro. Zyskało na popularności w latach 20-tych XX wieku dzięki swojemu podobieństwu do platyny i bardziej przystępnej cenie. Dodatkowo, jego kojarzenie z ideą czystości i niewinności często sprawia, że białe złoto jest preferowanym wyborem dla pożądanych obrączek ślubnych przez pary oraz dla kompletów biżuterii noszonych przez kobiety w dniu ich ślubu. W ten sposób, przedmioty wykonane z tego metalu szybko stały się jednymi z najbardziej podziwianych biżuterii.