Wyświetlanie
419 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
W swojej ofercie marka Teilor posiada wiele rodzajów złotych bransoletek, kóre różnią się od siebie wzorem, wagą, grubością czy teksturą. Bransoletka łańcuszkowa jest delikatna i minimalistyczna, i jak wskazuje nazwa, składa się ze złotego łańcuszka. Bransoletka z charmsami to bransoletka, która posiada jeden lub więcej wisiorków przymocowanych do łańcuszka. Bransoletka typu bangle to sztywna bransoletka bez zapięcia o prostym designie. Bransoletka mankietowa to bransoletka, która dopasowuje się do dłoni poprzez swój otwarty kształt. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie odpowiednia dla różnych rozmiarów nadgarstków. Bransoletka tenisowa składa się z szeregu kamieni szlachetnych, zwykle diamentów, osadzonych na cienkim łańcuszku z białego, żółtego lub różowego złota. Zapinana jest na sprzączkę.
Ważne jest, aby wziąć pod uwagę styl i wygląd biżuterii, z którą chcesz połączyć bransoletkę. Zalecamy łączyć bransoletki z takimi samymi lub podobnymi wzorami, np. wykonane z cienkich łańcuszków czy posiadające identyczne kamienie szlachetne. Dopasuj kolorystykę biżuterii tak, aby tworzyła przyjemną dla oka harmonię.
Sugerujemy, aby nie nosić złotych bransoletek pod prysznicem czy podczas pływania, ponieważ woda, chlor i sole mogą je uszkodzić, zwłaszcza te z kamieniami szlachetnymi.
Dobierając odpowiedni rozmiar złotej bransoletki zaleca się zmierzenie obwodu nadgarstka za pomocą taśmy, nitki lub elastycznej opaski. Ważne, by nie mierzyć zbyt ciasno i dodać od 1,5 do 2,5 centymetra do uzyskanego pomiaru. Pozwoli to wybrać właściwą długość bransoletki i zapewni komfort noszenia.
Karat odnosi się do czystości złota lub ilości złota w stopie. Złoto mierzy się w karatach, a jeden karat to 0,2 grama. Bransoletka z 18-karatowego złota zawiera 75% złota i 25% innych metali, z kolei bransoletka z 14-karatowego złota zawiera 58,5% złota i 41,5% innych metali. Im wyższa karatowość złota, z jakiego wykonana jest bransoletka, tym bardziej ono bardziej cenne i czyste.
Najlepszym sposobem pielęgnacji złotej bransoletki jest jej regularne czyszczenie lekko wilgotną gąbką i mydłem. Ważne, aby unikać stosowania chemikaliów i roztworów ściernych, ponieważ mogą one uszkodzić lub poplamić złoto. Po oczyszczeniu bransoletki dokładnie ją opłucz, a następnie osusz miękkim ręcznikiem.

Bransoletka złota: Wszechstronny dodatek


Od czasów starożytnych bransoletki złote zawsze były jednymi z ulubionych elementów biżuterii zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zawsze były odpowiednim wyborem na prezenty w tych chwilach, gdy chcemy zaskoczyć i przynieść radość. Wykonane z żółtego, białego lub różowego złota, o próbie 14k lub 18k, bransoletki doskonale uzupełniają codzienne stroje, jak również specjalne zestawy, dodając im elegancji.


Modele bransoletek złotych w TEILOR


Kolekcje biżuterii TEILOR obejmują szeroki wybór bransoletek dla kobiet i mężczyzn, odpowiednich dla każdego stylu i okazji. Od klasycznych bransoletek po bransoletki typu bangles, po bransoletki tenisowe z diamentami i te z półszlachetnymi kamieniami, na pewno znajdziesz idealny model dla siebie. Odkrywaj opcje, odkrywaj, i przymierzaj. Niezależnie od tego, czy wybierzesz prostą bransoletkę z złota, czy też zdecydujesz się na bransoletkę tenisową, upewnij się, że pasuje do twojego stylu i biżuterii, którą już posiadasz.


Porady dotyczące łączenia bransoletek złotych


Chcesz się upewnić, że poprawnie łączysz swoje bransoletki złote z resztą swoich strojów? Nie ma ścisłych reguł, są tylko zalecenia, a twoja wyobraźnia może tworzyć najbardziej atrakcyjne połączenia. Niemniej jednak, możesz rozważyć kilka wskazówek, aby ułatwić cały proces. Przede wszystkim rozważ okazję, na którą się przygotowujesz. Czy to wydarzenie formalne czy nieformalne? Czy to specjalna okazja? Kolory twojej odzieży również nie powinny być pomijane: wybieraj kolorową biżuterię z kamieniami szlachetnymi do jednolitych strojów i bransoletki z diamentami lub kamienie w komplementarnych kolorach do kolorowych strojów. A przede wszystkim nie zapominaj o najważniejszym aspekcie: radości noszenia twojej ulubionej biżuterii.