Wyświetlanie
1579 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Do najpopularniejszy wzorów należą złote kolczyki bez kamieni szlachetnych. Równie pożądane są kolczyki z brylantami i perłami. Jeśli chodzi o najczęściej wybierane kształty to zdecydowanie królują kolczyki z zawieszkami, kolczyki koła (okrągłe lub zbliżone formą do koła), długie, wiszące kolczyki (tzw. żyrandole) lub kolczyki asymetryczne (inny kolczyk w każdym uchu).
Jeśli lubisz elegancję, klasyczne i minimalistyczne złote kolczyki będą dla Ciebie dobrym wyborem. Z kolei dla osób, które nie boją się eksperymentować i chcą dodać kolorytu swoim stylizacjom, odpowiednie będą wyraziste kolczyki lub te z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Ważne jest, aby wybrać kolczyki pasujące do garderoby i biżuterii, którą nosi się na co dzień.
Kolczyki, które nosimy na co dzień powinny być proste, minimalistyczne i subtelne, by móc w łatwy sposób wykorzystać je do różnych stylizacji. Dobrym wyborem będą sztyfty lub złote kolczyki o niewielkich, delikatnych kształtach, ponieważ są wygodne i nie zwracają na siebie nadmiernej uwagi. Koniecznie zwróć uwagę na zapięcie, powinno być bepieczne i komfortowe.
Najczęściej stosowanym systemem zapinania kolczyków są wkręty. Zapięcie jest łatwe w obsłudze, sztyft mocowany z tyłu biżuterii, wsuwany w płatek ucha i zapinany na tzw. motylek/kołek. Innym rodzajem zapięcia jest zapięcie sprężynowe. Kolczyki tego typu zapinane są za pomocą haczyka, który przechodzi przez płatek ucha, a następnie wpina się w mechaniczny klips. Kolczyki Omega clip-on można nosić niezależnie od tego, czy uszy są przekłute, czy nie. Posiadają klips, który mocno chwyta płatek ucha i uniemożliwia wypadnięcie biżuterii. Z kolei zapięcie angielskie (tylnie) charakteryzuje się prostotą użytkowania - ruchoma część zapięcia musi zostać zamocowana w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Ten rodzaj zapięcia jest dyskretny i prawie niezauważalny, ponieważ jest schowany za płatkiem ucha. Dla dzieci najbezpieczniejsze będzie zapięcie z zatyczką zabezpieczającą kolczyk.
Istnieje szeroki wybór kamieni szlachetnych, które łączy się ze złotymi kolczykami. Jednymi z najczęściej poszukiwanych kamieni są diamenty, perły, ametysty, rubiny, szafiry i szmaragdy. Ważne, aby wybrać kamienie szlachetne, które najlepiej pasują do Twojej osobowości, stylu i okazji.
Złote kolczyki wymagają regularnej pielęgnacji. By odświeżyć ich wygląd, należy użyć środka czyszczącego lub ciepłej wody i miękkiej szczoteczki. Na co dzień unikaj kontaktu biżuterii z chemikaliami oraz noszenia kolczyków podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Po zdjęciu kolczyków, przechowuj je w bezpieczny sposób, najlepiej w szkatłuce. Zalecamy regularne sprawdzanie biżuterii pod kątem uszkodzeń i zużycia.
Do każdego zamówienia kolczyków marki Teilor online otrzymujesz wysokiej jakości opakowanie na prezent, nieoprocentowane raty, dostawę w ciągu 48 godzin i 14-dniową politykę zwrotów. Dodatkowo masz gwarancję, że Twoja biżuteria jest certyfikowana, a w razie potrzeby możesz skorzystać z serwisu napraw Teilor.

Kolczyki - wszechstronność i elegancja


Kolczyki to niezbędne dodatki, które doskonale współgrają z każdym modowym stylem. Spośród wszystkich dostępnych opcji, złote kolczyki wyróżniają się swoją elegancją oraz wyrafinowaniem. W zależności od składu złoto można podzielić na kilka kategorii. Kolczyki z żółtego złota są tradycyjne i zachwycają ciepłym blaskiem. Kolczyki z białego złota charakteryzują się wyrafinowanym, delikatnym odcieniem, co czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają biżuterii w nowoczesnym wydaniu. Z kolei kolczyki z różowego złota kojarzą się z kobiecością i romantyzmem.


Odkryj złote kolczyki w sklepach TEILOR


TEILOR oferuje szeroki wybór złotych kolczyków dla kobiet lub kolczyków dla dzieci. Są one dostępne zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Biżuteria może być prosta lub zdobiona cennymi kamieniami, tak jak w przypadku kolczyków z diamentami, rubinami lub szafirami. Ponadto, z całej gamy kolczyków możesz wybrać parę z unikalnymi wzorami bądź eleganckie kolczyki z różnymi rodzajami zapięć. Kolczyki zapinane na sztyft są preferowane i najczęściej wybierane ze względu na swoje zabezpieczenie.


Jak wybrać złote kolczyki?


Kolczyki to więcej niż tylko dodatki, opowiadają historie. Wybierając swoją ulubioną parę kolczyków, upewnij się, że odzwierciedlają one Twoją osobowość. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kolczyki z 14k czy 18k złota, ważne, aby reprezentowały Ciebie i były wygodne w noszeniu. Mogą również stanowić wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. Przejrzyj dostępną biżuterię i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.