Wyświetlanie
36 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Bransoletki dla dzieci mogą być proste, ozdobione różnymi kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi lub wzorami. Podobnie jak w przypadku pierścionków, ważne, by dobrać odpowiedni rozmiar i zwrócić uwagę na bezpieczny system mocowania, który nie otworzy się przypadkowo.
Dobierając odpowiedni rozmiar złotej bransoletki zaleca się zmierzenie obwodu nadgarstka za pomocą taśmy, nitki lub elastycznej opaski. Ważne, by nie mierzyć zbyt ciasno i dodać od 1,5 do 2,5 centymetra do uzyskanego pomiaru. Pozwoli to wybrać właściwą długość bransoletki i zapewni komfort noszenia.
Do każdego zamówienia biżuterii Teilor online wliczone jest opakowanie na prezent premium. Dodatkowo, możesz skorzystać z nieoprocentowanych rat, dostawy w ciągu 48h i możliwości zwrotu w czasie 14 dni.

Złote bransoletki dla dzieci od TEILOR


Wśród najbardziej cenionych rodzajów biżuterii dziecięcej, często wręczanych z okazji specjalnych takich jak chrzest, pierwsze urodziny, piąta rocznica, pierwszy dzień szkoły i wiele innych, znajdziesz złote bransoletki. Łatwe w noszeniu, dostępne są w sklepach TEILOR oraz online na teilor.pl w różnych wzorach. Bez względu na to, czy wybierasz złotą bransoletkę dla dzieci czy niemowląt, która zawiera figurki i kamienie szlachetne, czy też prosty design, kolekcja TEILOR oferuje szeroki wybór możliwości.


Jak wybrać złotą bransoletkę dla dzieci


Podobnie jak w przypadku biżuterii dla dorosłych, bransoletki dziecięce mogą mieć różne formy. Niezależnie od tego, czy wybierasz złotą bransoletkę dla dziewczynek w kolorze białym, żółtym czy różowym złocie, z motywami monet lub innymi figurkami, upewnij się, że jest łatwa w noszeniu i ma odpowiedni rozmiar. Zaleca się także wybór koloru materiału podobnego do innej biżuterii, którą nosi dziecko, takiej jak kolczyki czy naszyjnik. Jeśli chodzi o zamek, powinien on być prosty i posiadać bezpieczny system zamykania. Dla naprawdę wyjątkowego prezentu możesz także połączyć pożądaną bransoletkę z innymi rodzajami biżuterii dziecięcej, takimi jak złote kolczyki dla dzieci, złote naszyjniki dla dzieci lub złote wisiorki dla dzieci. Przeglądaj kolekcje TEILOR i wybieraj prezenty, które przyniosą radość.