Wyświetlanie
86 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Odpowiednie kolczyki dla niemowląt powinny być wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów, takich jak złoto. Biżuteria powinna być lekka i mieć bezpieczne zapięcie. Za najbardziej odpowiednie kolczyki dla niemowląt uważa się kolczyki zakręcane, tzw. wkręty (sztyfty), ponieważ trudniej je przypadkowo zdjąć. Radzimy unikać kolczyków z małymi lub łatwymi do usunięcia częściami, które dziecko może połknąć.
Najpopularniejsze wśród dzieci są kolczyki gładkie lub ze wzorem, zawierające różne kamienie szlachetne bądź przedstawiające rozmaite symbole (np. motylka, gwiazdkę czy kwiatka). Kolczyki dziecięce powinny być odpowiednie dla uszu dziecka i nie powodować dyskomfortu ani podrażnień.
Najczęściej stosowanym zapięciem w kolczykach są wkręty. Zapięcie jest proste w obsłudze - sztyft mocuje się z tyłu kolczyków, wkłada do małżowiny usznej i zapina na tzw. motylka/kołek. Innym rodzajem zapięcia jest zapięcie sprężynowe. Kolczyki tego typu zapinane są za pomocą haczyka, który przechodzi przez płatek ucha, a następnie wpina się w mechaniczny klips. Kolczyki Omega clip-on można nosić niezależnie od tego, czy uszy są przekłute, czy nie. Posiadają klips, który mocno chwyta płatek ucha i uniemożliwia wypadnięcie kolczyka. Zapięcie angielskie charakteryzuje się prostym mechanizmem działania, mianowicie ruchoma część zapięcia musi zostać umieszczona w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. To dyskretne i prawie niezauważalne zapięcie, ponieważ schowane jest za płatkiem ucha. W przypadku kolczyków dziecięcych najlepiej zabezpieczyć zapięcie silikonową zatyczką.
Złote kolczyki dziecięce wymagają regularnej pielęgnacji, by jak najdłużej pozostały w idealnym stanie. Należy je przecierać roztworem czyszczącym lub ciepłą wodą i miękką szczoteczką. Zalecamy unikać kontaktu biżuterii z chemikaliami.

Złote Kolczyki Dla Dzieci: Ponadczasowe Biżuterie


Kolczyki zawsze należały do najbardziej cenionych rodzajów biżuterii, nie tylko dla kobiet, ale także dla najmłodszych. Modele złotych kolczyków dla dzieci o próbie 14K i 18K, w formie wtyków, z diamentami lub prostymi, można nosić nawet na niemowlętach, ponieważ są wygodne i bezpieczne. Wybierając podarowanie pary kolczyków dla dzieci na specjalne okazje, oferujesz coś więcej niż tylko biżuterię: dostarczasz trwałej pamięci. W ciągu lat staną się one doskonałą okazją do wspomnień, przynosząc nostalgiczne uczucia i radość tym, którzy je otrzymają. Znajdź modele złotych kolczyków w żółtym, białym lub różowym złocie, okrągłe lub długie, z wzornictwem dla dzieci w sklepach TEILOR i online, na stronie teilor.pl. Dodatkowo możesz zestawić je z różnymi innymi biżuteriami dziecięcymi, takimi jak złote bransoletki dla dzieci, złote naszyjniki dla dzieci lub złote zawieszki dla dzieci.


Jak Przechowywać i Dbać o Złote Kolczyki Dla Dziewczynki


Złote kolczyki dziecięce to wszechstronne i trwałe prezenty. Aby zapewnić, że najmłodsi będą mogli nosić je przez długi czas i przyniosą radość na przestrzeni lat, należy postępować zgodnie z kilkoma prostymi krokami. Przede wszystkim biżuterię należy przechowywać w specjalnych pudełkach, w suchym miejscu, chroniąc ją przed światłem słonecznym lub dostępem do powietrza. Warto również regularnie sprawdzać kolczyki pod kątem ewentualnych wad lub oznak zużycia i reagować na nie odpowiednio. Wizyta u jubilera w celu profesjonalnych napraw i czyszczenia zapewni właściwą konserwację i dłuższą trwałość.