Wyświetlanie
1646 Produktów

Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Marka Teilor ma w swojej ofercie wiele rodzajów złotych pierścionków, między innymi pierścionki z żółtego, białego i różowego złota, pierścionki eternity będące symbolem wieczności, złote pierścionki z brylantami, perłami, kamieniami szlachetnymi i tym podobne.
Najpopularniejsze złote pierścionki to te o prostych i eleganckich kształtach typu obrączka, pierścionki z diamentami, kamieniami szlachetnymi, perłami, takie w geometrycznych kształtach lub abstrakcyjnych wzorach.
Wybierając pierścionek, weź pod uwagę swój styl i biżuterię, którą nosisz na co dzień. Sprawdź rozmiar, jakość materiałów, z jakich został wykonany pierścionek, by jak najdłużej Ci służył. Zastanów się czy biżuteria ma mieć symboliczne znaczenie, specjalny kształt, kolor, a może powinna zawierać kamień, który jest Ci dedykowany. Pomyśl nad tym, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakup biżuterii.
Rozmiar pierścionka można sprawdzić za pomocą specjalnych mierników lub mierząc wewnętrzną średnicę pierścionka, który już posiadasz. Możesz również zmierzyć obwód palca za pomocą nitki, a następnie porównać wynik pomiaru ze standardowymi tabelami rozmiarów pierścionków.
Jest to zależne od modelu zamawianego pierścionka. Jeśli jego wzór jest prosty, a pierścionek nie posiada bocznych kamieni, można go zmodyfikować.
Istnieje kilka sposobów dbania o złote pierścionki, które pomagają zachować ich nieskazitelny wygląd. Najlepiej zacząć od środka do czyszczenia biżuterii lub ciepłej wody i miękkiej szczoteczki, aby usunąć nagromadzony brud. Należy unikać noszenia pierścionków podczas sprzątania oraz używania środków chemicznych, takich jak perfumy bądź roztwory zawierające chlor. Zdejmij pierścionek, jeśli uprawiasz sport, ponieważ forsowne ćwiczenia fizyczne mogą go zdeformować. Biżuterię warto przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, takim jak szuflada czy szkatułka. Ochroni to pierścionek przez zużyciem pod wpływem powietrza i światła słonecznego. Regularnie sprawdzaj kondycje pierścionków. Jeśli to konieczne, udaj się do jubilera, by profesjonalnie naprawił biżuterię i ją odświeżył.

Złote pierścionki - symbol elegancji


Mimo że moda ciągle ewoluuje i przechodzi wiele zmian, istnieją elementy klasyczne, które pozostają stałe, takie jak złote pierścionki. TEILOR oferuje imponującą różnorodność rodzajów złotych pierścionków, każdy z nowoczesnym designem. Wśród nich znajdują się klasyczne złote pierścionki w kolorze żółtym, cenione przez wiele pokoleń, a także białe złote pierścionki, które dodają blasku i elegancji, oraz złote pierścionki w kolorze różowym, w delikatnym i romantycznym odcieniu. Ponadto można również znaleźć różne modele pierścionków męskich, wykonanych z 14k i 18k złota lub tytanu.


Jak Wybrać Odpowiedni Złoty Pierścionek


Ustalcie budżet, a następnie zdecydujcie, czy chcecie prosty design czy taki z kamieniami szlachetnymi. Pierścionki bez kamieni szlachetnych nadają się dla tych, którzy cenią prostotę i delikatność, podczas gdy pierścionki z diamentami nadają się na specjalne okazje. Bez względu na wasz wybór, ważne jest, aby biżuteria was reprezentowała.


Odkryjcie Kolekcję Złotych Pierścionków TEILOR


Wszystkie złote pierścionki w kolekcji TEILOR imponują swoją elegancją, bez względu na to, czy są to proste, czy bardziej skomplikowane wzornictwo. Przeglądajcie całą kolekcję i wybierajcie odpowiedni pierścionek dla siebie.