Sortuj według

CZĘSTO PYTANIA
Tytan jest niezwykle trwałym i odpornym na korozję materiałem, dlatego biżuteria wykonana z tytanu idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Nie niszczy się ani nie blaknie wraz z upływem czasu.
Najbardziej popularne wśród biżuterii tytanowej są pierścionki. Mogą być proste i eleganckie lub ozdobione kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Dzięki różnorodnym wzorom, łatwo dopasować biżuterię do własnych preferencji oraz stylu.
Chcąc utrzymać tytanową biżuterię w dobrym stanie, należy o nią odpowiednio dbać. Regularnie odświeżaj ją ciepłą wodą i neutralnym mydłem. Możesz użyć miękkiej szczoteczki, aby usunąć brud oraz zanieczyszczenia. Unikaj ściernych środków czyszczących oraz szczotek ze sztywnym włosiem, które porysują powierzchnię biżuterii. Po czyszczeniu opłucz biżuterię czystą wodą i osusz miękką ściereczką - to przywróci jej pierwotny połysk.
Tytan jest hipoalergiczny, co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby powodował reakcje alergiczne lub podrażnienia skóry. Tytanowa biżuteria to doskonała opcja dla osób o wrażliwej skórze i wszystkich uczulonych na metale, takie jak nikiel.