Sortuj według

Sortuj według
Wyświetlanie
262 Produktów
Wyświetlanie
262 Produktów
CZĘSTO PYTANIA
Bransoletkę tenisową można rozpoznać po sposobie ułożenia diamentów lub innych kamieni szlachetnych, mianowicie znajdują się one na całej powierzchni biżuterii w jednej linii. Bransoletka ta zawdzięcza swoją nazwę popularności, jaką cieszyła się na kortach tenisowych. Była noszona przez wielu znanych graczy podczas gry na korcie.
Bransoletki tenisowe wykonuje się z różnych materiałów, takich jak złoto, srebro czy platyna. Mogą one zawierać diamenty lub inne kamienie szlachetne.
Bransoletki tenisowe cieszą się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki swojej różnorodności odpowiednie są dla jednej i drugiej płci.
Najpopularniejsze projekty bransoletek tenisowych to te z diamentami osadzonymi wokół całej bransoletki, rozmieszczonymi równomiernie lub w kształcie linii. Popularnością cieszą się również projekty wykonane z diamentów i innych kamieni szlachetnych lub półszlachetnych.
Bransoletki tenisowe można nosić cały czas, jeśli są wykonane ze złota bądź platyny i składają się z diamentow lub innych wysokiej jakości kamieni szlachetnych. Z czego to wynika? Diamenty oraz wspomniane metale są uważane za trwalsze i wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Mimo tego, należy unikać noszenia bransoletki tenisowej podczas wykonywania czynności, które mogą uszkodzić lub zarysować biżuterię, takich jak ciężka praca lub intensywne ćwiczenia fizyczne. Co więcej, wskazane jest regularne czyszczenie biżuterii i sprawdzanie, czy zapięcie jest bezpieczne, nieuszkodzone.